​Новорічні свята на Грушевського

Чи будемо новорічні справлять на Грушевського з Саакашвілі, Вакарчуком та Русланою? Щось так "вялєнько" сьогодні пройшло... Зібралися лише одні інтелігенти, такі як я. Шось кричать, а нічого не чуть навкруги.
Спостерігається повний розброд культурної еліти, яка зазвичай собирала трохи людей. Шось нікого нема... Може коли почнуть студенти там спати, та Аваків всіх поб'є, тоді прийдуть?.. )) Чикаємо, авжеш хтось проснеться після вихідних. Важко розбуркати людей, але як шо встануть на диби, та візьмуть вила, тоді Порохоньку не допоможуть "матюки на броньовику" під своєю ж адміністрацією.

Дивно, канал Порохонько з фонтаном української пропаганди повністю мовчить, грає симфонічна музика, чи балет...) а от Росія-24 дала в ефір без жодного обману. Мабудь продовжиться українська пропагандистська фігня з "кремлівським Саакашвілі")

Жалкую шо немає Януковича. Ну добре, не жалкую ж звісно. Але Янукович єдина людина в Україні, а може й в світі, проти якого аж два Майдани повстало. Поро-Луцо-Аво-Бойо-Вилко-Ляшо-Тимо-Яцо та Баксьор - зграя хитрих лисів. Їх нахабство важко зрозуміти пересічним людям. Кошти свої, вони тримають у банках родшильдів, а Україна не може зрозуміти як це може бути. "Фінансові потоки", "корупційні схеми" - акась дивна заморська дивина. Україна розуміє коли просто лежить у мішках в Межигір'ї. Коли є сундук золотих батонів та решта у вертольоті.

Сьогодні шось робить важче, ніж було раніше. Багато людей померло, країна травмована та поневолена умовними рокфелерами, путлєром та купою дегенератів бігаючих щурями  між ними. Так шо любі друзі, просто мати вулик з бджілами тепер зовсім недостатньо.


avatar